Leden 2009

pár fotek

31. ledna 2009 v 21:26 | kikča...
nejdřív moje papíry..(omlouvám se za kvalitu)
pak tu mám pár takových nezařaditelných fotek..
a teď..to nejlepší na konec--pár mojich fotek(ale jen sem něco zkoušela)..

jo je fakt nahej!!

31. ledna 2009 v 17:21 | kikča
tak tu na vaše přání máme nahýho zaca..
ou jé...ZDROJ
------------------------
jo a ještě něco tenhle blog mi nejde aktivovat což nechápu už sem ho aktivovala asi milionkrát
a furt nic a jestli mi ho smažou tak dostanou pěstí..

diplomek pro moje sbénko Máju

29. ledna 2009 v 14:20 | kikča
Diplomek pro Máju za první komentář na mým blogísku!!


papírky

29. ledna 2009 v 14:08 | kikča |  My life
dneska bylo vysvědčení jenže to slovo zní děsně divně a mě se nelíbí..proč se tomu tak říká?!?!?!?Jo to mi asi nikdo nevysvětlí já tomu říkam papíry je to obyčejný a ne tak nápadný..když se řekne vysvědčení tak hned každej ví co se tim myslí za to když se řeknou papíry jooo to si každej představí něco jinýho a já si představim to hnusný VYSVĚDČENÍ!!
Ne že by pro mě dopadlo nák špatně to vůbec ne, ale je to divný do školy chodíme jen chvíli(asi už nejspíš 5 měsíců) a už vám cpou papíry..za to jak ste pracovali v minulých pěti měsících..mno když už je řeč o těch papírech já dostala šest dvojek:z matiky, češtiny, občanky, fyziky, přírodopisu a angliny pak už mam samývýborný..Mám další otázku proč se od druhýho stupně nepíšou čísla, ale slova jako výborný, chvalitebný, dobrý, dostatečný, nedostatečný to je taky děsný proč se jednoduše nepíš 1, 2, 3, 4 a 5. V těch slovech sou děsný zmatky a ty čísla vypadaj jasněji..na konec tohodle článku mám otázku..mám fotku nahýho zaca efrona možná je to fotomontáž to nevim jistě, ale chci se zeptat jestli ji sem mam dát tak pište do komentů!!

kinečko

28. ledna 2009 v 19:23 | ♥kikča♥ |  My life
neska sme se školou byli v kině na pohodářích, ne že by mě to nebavilo i když ne nebavilo mě to..byla to nuda povídali něco o Mexiku, a co dělat když se nudíš mam jednoduchej recept já sem se podle něj taky řídila a prostě sem usnula, ale kikina mě každou chvíli budila.. Ach jo ani v tom kině mě nenechaj vyspat..
-----
Máje se líbí jeden kluk je do něj uplnej cvok..já do něj zas takovej cvok nejsem, ale že by se mi nelíbil to říct nemůžu..mno a von mě včera málem zabil já šla za májou ke skříňce a ON šel předemnou a my máme u stropu takový železa a on se ne ně vyhoupl a začal se na nich houpat a já jak šla za nim tak mě málem kopnul a to pro ten den nebilo všechno...když sem šla s majčou po odpoledce do školy tak jim škola zrovna končila a já čekala až všichni vyjdou ze dveří abych mohla jít dovnitř a vycházel z nich ON-Tomáš asi půl hodiny se na mě koukal a pak........zamečel akorát nevim jestli je to dobře or špatně..
-----
Poslední dobou mě docela zklamal Králík..
dřív sme byli nejlepší kámoši, ale on si mě poslední dobou vůbec nevšímá ani na skypu na mě nemá čas, prostě se mezi námi změnilo něco zásadního a já musim přijít na to co!!! Králíčku řekni mi co se změnilo nebo co ti na mě vadí..
-----
Nakonec tady máme anketku kdo se vám líbí víc...a) zac efronb)corbin bleu

druhej článek..mno jinej název mě nenapadl

27. ledna 2009 v 15:08 | kikča |  My life
Tááákže..mno nemam moc co napsat..
Máme němčinu a sme na kompech, dělali sme nějaký cvičení na zástupce-výukov (tak to nazývaj učitelé jinak to je zástupce výukové programi) děsná nuda a teď jen čekam až zazvoní-ještě mam půl hod'ky tak sedim a píšu sem..pís, pís, pís, pís
chjo už je to nuda..vůbec netušim co sem mám napsat..už nic du předělat profilek jestli to stihnu..
kikča

startyšing

26. ledna 2009 v 13:29 | ♥kikča lowe♥ |  My life
Tááákže jak začít?!?! mno tenhle bloček je novej takže mno všechno se sem přesunulo tady odtud.. tam je všechno co sem dosud psala, třeba no to je fuk jestli vás to zajímá tak se jukněte..teď máme uklízení a pře bléčko odjelo na hory teda aspoň většina tak sme spojený a po týhle hodině jdeme brusliti..huráááááá!! budu muset páditi..kikča
PS:Valda(pani uč. na uklízení zas něco vyhrožuje)!!!