Únor 2009

kterej je nejlepší?Je to od lordů-hard rock hallelujah

28. února 2009 v 21:13 | kikča
č.1
to je originál

bohužel nejde vložit..tak tady je odkaz!!

č.2
to je tatáž písnička, ale v češtině

č.3

to je operní podání této písničky
(ten chlapík s tou maskou není zpěvák Lordů, ale někdo jinej..jen pro případné dotazy)


hlasujte v anketě a napište do komentů, co se vám líbí nejvíc!!
papčík kikča

co se mi zdálo..!

27. února 2009 v 10:18 | kikča |  My life
mno chci se s vámi podělit o svůj sen!
na začátku to sme byli na horách, ale to je jen taková blbost, prostě sme museli sjet sjezdovku bez pádu jinak by nás nevzali domů!
a pak to začalo..takže bylo to o válce..jestli ste vyděli pána prstenů (asi, že jo) tak to něco takovýho takový ty ksichty s tou rukou jak jí měli natisklou na hlavě..tak to tam bylo akorát bez tý ruky a ty co byli proti naší skupině(do tý naší skupiny parřila celá naše třída) tak ty měli tmavou barvu a naše skupina byli normálně lidi!
A oni nás chtěli zabít a my se nedali my sme je totiž obešli a utekli sme domů a vlezli sme někam za keř a najednou sme měli na nohou lyže a byli sme na ledě na zápase budějovic!
A najednou sme byli zas u těch skřetů! A oni nás zas chtěli zabít a přibylová(naše matikářka)mě tam poslala ať si to s nima vyřídim..teda jen s jednou, protože jedna jiná od nich se vrhla po jednom našem a museli se bít a přibylová chtěla abych se jim pomstila a měla sem jít po tý skřetový holce a já se jí zeptala proč jako já? ať si tam de sama a utekla sem!
před těma skřetama do chaty, ale ta byla hned vedle tý války tak sem si řekla, že to je asi blbost tak sem zase vylezla vlezla sem si na strom a koukala se na to z vejšky!!
A pak tam přišel pavel janečků a řek mi ať du okamžitě dolů, že mají sice skřeti přesilu, ale že jim to nandáme...tak sem teda šla a najednou tam byla diskotéka tak sme šli pařit a po skřetech ani stopa!!Pak mě táta vzbudil!!
mno nic jelikož jedu do Slavošovic k mamce tak už ten článek musim stejnak utnout tak se mějte krásně papec kikča!!

jednou to skončí... ; (

26. února 2009 v 16:04 | kikča |  My life
Včera přesně v 18.27 hodin jsem dočetla Nový Měsíc.
Jakmile sem otočila poslední stránku a zjistila, že už za ní nic neni bylo to hrozný..jako kdyby mě kousek mě opustil. Ze včerejška na dnešek se mi o Edwardovi zdálo, ale nebudu vám říkat co v tom snu bylo-to si necham pro sebe jedno řeknu-nebylo to sprostý a mohli by to vidět lidi mladší 18 let!
Od té doby co sme se vrátili z hor mam blbej pocit..Už s těma skvělejma lidma strávim jen 2 roky a kousek a to je opravdu malá doba..HORY to byla jedna z posledních akcí, který sme měli šanci strávit společně!Vim, že od sebe všichni bydlíme jen pár kiláků, ale po těch dvou letech a kousek už to nikdy nebude takový jako teď..Teď mi nic nechybí a nechala bych to tak jak to je napořád.Takhle mi to vyhovuje..je od nás asi víc lidí kteří by to takhle chtěli nechat a ty mě určitě chápou..každým dnem se to víc a víc blíží ten konec..
Všichni ví, že jednou přijde, ale nikdo se na to neopováží myslet.
I já se snažim na to nemyslet, ale stejně tomu neuteču a pak se to na mě všechno svalí a bude po všem! To bude příšerný bez všech těhle bezvadnývh lidí, já vim, že by to mohlo být horší, že bydlíme jen kousek od sebe, ale až každej půjde na jinou školu tak se bojim, že už si pak nebudeme mít co říct..to je to čeho se bojim!!
Možná si říkáte, že sem směšná, že lidi a děti v Africe trpí hlady a já se tady bojim takovejhle věcí!!
jo přiznávam ty děti v Africe jsou na tom fakt hrozně, stydim se když třeba nedojim oběd..nebo na horách sme to jídlo nedojedli skoro nikdy a vždycky sme ho celý nechali to je taky hamba!!
HLAD NA NÁS!!
Zase jsem začala myslet na hory jaká tam byla sranda..jednou sme já, majča, kikina, aneta a bubeník(jirka štangel)..sme zůstali na večeři jako poslední a padali děsný vtipy, já sem se naklonila ze židle abych se koukla na jednoho hezkýho kluka a majča mě ze srandy strčila a já měla v ruce nůž tak sme si začali představovat jak by to dopadlo, že bych se chtěla chytit a chytla bych se Jirky a stáhla bych ho sebou a já bych spadla na ten nůž, ten by se mi píchnul do pusy a koukal by mi šíjí a jirka by spad na mě-oba bysme byli mrtví a holky by nan nás nalily magi a poházely by na nás párátka, protože mi u toho stolu vždycky s těma věcma dělali kraviny a hosti si na nás stěžovali.. a pak by holky utekly!!
A my z toho měli děsnej výtlem a když sme to něomu vysvětlovali tak mu to vůbec nepřišlo vtipný, takže sme asi divný nebo co..a byl tam takovej lustr a vypadal jako pánský přirození a vždycky když se na něj kikina koukla tak jí bylo blbě a nemohla jíst..tak zas někdy písnu mějte se krásně papčík kikča

první autogram

26. února 2009 v 10:56 | kikča
Dneska ráno mi přišel první autogram od Lucky Bílé ještě nějaký čekam a až budu mít u sebe fotoaparát tak vám sem tu fotku dám, moc jí to tam sluší..majča ho má taky , ale má jinčí fotku..mno to je fuk prostě vám to sem pak dam mějte se papčík!!

PS: Našla jsem podprsenku!!

fotkýýýýý z lyžáku 2009

25. února 2009 v 15:22 | kikča |  My life
A konečně jsou tu dlouho očekávané fotky zlyžáku, ale nebudu je kopírovati přišlo mi to nefér vůči těm co to fotily (majča)..
Takže vám sem dam odkaz a tam všechno sjeďte a pak napište jak líbilo, ju?

PS: Už mam skoro dočtenej Nový Měsíc!!jůchů(Nový Měsíc to je druhý díl od Stmívání)!

nejúžasnější tejden s nejúžasnějšíma lidma!!

21. února 2009 v 18:09 | kikča |  My life
Dneska sem přijela z hor, z orlických hor, z deštné v orlických horách..MNO TO JE FUK PROTĚ SEM BYLA NA HORÁCH!!

to sem takhle jesnou v sobotu ráno vstala a najednou sem z ničeho nic jela na hory, málem mi ujeli..máma říká prosim tě máme čas je tam spoustu lidí neujedou nám! měli sme sraz v 7.20 a já přijela v 7.25 a už tam byl bus a všichni lidičky už nosili krosný, bágly a tašky a lyže atd do busu.tak já vylítla z auta a začala sem to všechno nosit a máma že pojede tak jela a autobus (když už sem to měla nanošený) už pomalu vyjížděl a najednou mi máma volala, že sem tam zapomněla tašku mno děsnej vtip, tak sem zas vylítla a běžela pro ní a pak už to bylo v poho nasedli sme do busu a jelo se! Cesta busem byla velmi dlouhá, ale protože sme jeli největší šunkou světa tak sme jeli asi tak půl metru za hodinu.
Když sme tam po nekonečně dlouhých hodinách jízdy dorazili tak sme si rozdali pokoje. Kikča byla na dvojce, pak sme hnedka šli na kopec a vyšlapávali sme ho na lyžích (to bylo peklo) a sjížděli dolů. Občas mě tam jeden kámoš vytáhl, protože byl na prkně!
Pak sme šli do chatičky která se jmenovala DOMOV vtipný co?!?
pak sme dělali takový ty "vtipný" věci jako třeba večeře a spaní!
druhej den sme šli nečekaně lyžovat a službu měl pokoj č.9!
a ráno budil to bylo děsný moje nejneoblíbenější činnost a už v 7.30 a lyžovali sme a lyžovali a kikča ani jednou nespadla z vleku háááááááááááááááááááááá
v pondělí byla velká koulovačka které se nezúčastnili všichni, ale i tak sme si to užili. Všichni sme přišli domu upe promočený a sníh sme měli až v-í-t-e-k-d-e! V ten den nám kikinka a pavlík onemocněli kikinka má horečky a pavlík těžkej zánět nosohrtanu z čehož se náhle vyklubaly afty v krku!jo a ještě v pondělí se jílek poblil a na tý chodbě to smrdí ještě teď poblil totiž koberec!
Ve středu sem onemocněla já!
Kašlu a smrkam a mam horečky sem ráda, že sem vůbec dokážu psát!!
mno tak sme já, kikinka a pavlík trávili den spolu.
ve čtvrtek odpad michal..takže sme měli geniální nápad založili sme klub nemocných-kikina, kikča, pavel a michal a v pátek se k nám přidal kuba a je nás pět..od tý doby je nás pět a máme založenej KLUB NEMOCNÝCH a ještě předtim než sme všichni onemocněli tak sem měla založenej salon a všechny sem masírovala a česala a myla jim vlasy a fénovala a byla to děsná psina v pátek byla diskotéka na kterou všichni nemocný nemohli, ale učitelé byli v hospodě tak sme si řekli, že to rysknem a pujdem! A taky že jo, šli sme!
Diskotéka byla v plným proudu a my se jen přidali!
Kdykoliv sem z někym tancovala ploužák tak byl asi tak o milion hlav vyšší!!
A pak přišla rána osudu-učitelé přišli na to, že sme na diskárně!
A celou diskotéku zrušili MĚ HROZNĚ MRZÍ, ŽE SME JIM TO ZKAZILI kdyby sme tam nešli tak mohli v kalení pokračovat!
Matikářka sem mnou od tý doby promluvila jen tři věty a to:
1)Okamžitě si vem ty boty!
2)Poď uklízet!
3)Snes ty batohy dolů!
jo ještě sme dostávali lyžařský vysvědčení...
sjezd....ječivý(děsně sem ječela)
běh(běžky)....ječivý
znalosti...malování, česání....čtenářské(časopisy-top dívky)
úklid.....průměr

Stalo se toho hrozně moc, ale nemam sílu to sem psát podrobně a chce se mi spát...tak dobrou

PS:Pozdravuju klub nemocných!

PS2:Ještě jednou se omlouvám, že sme vám zkazili tu diskotéku!

PS3:Ztratila sem podprsenku!

PS4:Jednomu klukovi sme jako krycí jméno dali Jarmil, ještě ten den se Kuba dozvěděl, že Jarmil je on!!

poslední článek před kikčiným odjezdem..8D

13. února 2009 v 15:09 | kikča |  My life
jak sem tady nedávno rozebírala jestli je třináctka šťastný nebo nešťastný číslo tak sem přišla na to že pro mě je nešťastná..to víte mno...pátek třináctýho..kluci blbli něco se židlema a Honza chtěl na někoho z kluků šoupnout židla a na koho ji nešoupl?!?!? Na KIKČU!!!!
HONZO OMLUV SE!!!!!
Ne to je v pohodě i když to chvíli pekelně bolelo!!!
Jináč zejtra jedu na hory juchůů a nevim kdy se zas dostanu na netek, pře přijedu příští sobotu a pak budu unavená a já nevim už a hlavně nevim co mam sbalit s sebou!!
je sem uplně bezradná a jak znam naši rodinu ta všude chodí pozdě tak oni mi orčitě ujedou a nebo po cestě píchnem, nebo nám dojde benzín, nebo spadnem do příkopa nebo se něco určitě stane!! jinak by to nebylo normální..
ještě si musim sbalit polštářek a hrneček a pak už fakt nevim, ale je to jen tejden to bych ,mohla bez něčeho přežít!!Ale já fakt nevim..hlavně teda lyže a lyžáky a oblečení..tak na to asi kašlu a už nic přibalovat nebuju jinak se z toho zcvoknu..
člověk si myslí, že se aspoň v sobotu vyspí a vono houby budu stávati asi v 6 abych všechno stihla protože já sem na vstávání děsnej de*il..tak mě napadá...
Může vůbec někdo umět vstávat brzo dobrovolně?
Když vo tom tak přemejšlim tak asi ne a jestli jo tak bych toho člověka chtěla poznat a jestli vy někdo stáváte dobrovolně tak napište do komentů a já vám dam moje číslo na mobil a domluvíme se a naučíte mě to!!
už za chvíli vyrážim asi tak za 24 hodin už budu "lyžovat" teda jestli se tomu co dělam já dá říkat lyžování! Asi spíš ne, ale foťáka si neberu já bych ho stratila, ale holečky ho berou tak sem pak dam nějaký fotky s mojí novou hlavou....
tak pa pa ..neslibuju to, ale do dvou tejdnů sem zase něco napíši...
kikča
PS: Děkuju, že ste mi všichni popřáli ať si to na horách užiju...
PS2:Ne dělam si srandu, ale kdyby ste mi to popřáli tak by se vám nic nestalo..
PS3:Užijte si Valentýna a pak písněte jakej byl!!

já jsem gay!!!

12. února 2009 v 18:22 | kikča |  Songs
upe skvělý videjko

Kakat či nekakat do lamanšského průplavu ??

12. února 2009 v 16:24 | kikča |  Hlášky
měli jsme to takhle jednou (dneska (čirou náhodou)) měli fyzičku (šmajrá) a probírali sme tu pani jak přeplavala Lamanšský průplav a řešili sme, že když plavala tak u toho i jedla a nejspíš i čůrala tak sme řešili záhadnou otázku a to: Kakala pod tou vodou taky?!?
Tak to fakt netušim...
Já sem měla ve škole nějakou sůšu a majča když to viděla tak řekla: Tý jo to vypadá jak parodie na kinder bueno a já chytla výtlem!!!

Jednou sme se s majčinečkou "pohádaly" jestli se píše takzvaný nebo tak zvaný a kikča hlasovala pro takzvaný a koukly sme se pak na netek a dou oba dva způsoby tak nevim..
kikča

jedu na koni.. no dobře na hory...8D

11. února 2009 v 16:35 | ♥kikča♥ |  My life
Mno už asi všichni ví co je v pátek...ano je to pátek třináctého!
Tenhle den mi ještě nikdy nic nevzal, ale ani nic extra divnýho nedal..prostě den jako každej jinej. Prostě jen pátek 13., nebo třeba časopis šťastná třinácka dřív sem si ho kupovala, ale je poměrně drahej a já si kupuju spousta jinejch "důležitejch" věcí.. takže si ho už nekupuju! Otázka tedy zní: Nosí číslo 13 štěstí nebo smůlu????mno ani nevim proč o tom mluvim, jen mě to tak napadlo!!
------
V sobotu víte co je za den?!?!?! Já to vim...je toooo.............chvíle napětí...................SOBOTA!!!!
Ne dělam si srandu je sobota čtrnáctého a kikča všehny super lidičky od nás ze třídy jedou na hory do Orlickejch na Deštnou a pojedu tam na tejden to je celých sedum dní uplně jako že celej tejden ááááááááá já se tak mocky těšim to bude největší sranda světa!!
A já vůbec nevim co si mam sbaliti..mam na to jen velkou sportovní tašku, krosnu a tažku přes rameno..do krosny sem narvala půl skříně do sportovní tašky sem dala župan, a šminky a manikůru a časáky a plakáty a fén a žehličku na vlasy a šampon a odličováky a....já to sem nechci psát čecko už mě totiž bolí ručička...takže sem možná zase někdy něco napíšu.
PS: 14. 2. je stejně jako DEN HOR ( asi z tohodle dne udělam státní svátek)..tak je téže Valentýn svátek zamilovaných a proto vám všem chci říct, že vás všechny kdo tohle čtete moc miluju a mam vá s mocky moc moc ráda.....
-----------------
MILUJU VÁS!!!

papčík kikča

stmívání!!!

7. února 2009 v 19:20 | kikča
Byla sem v kině na stmívání ááááááááááááááááááááááá já se po**ru. Já sem se zabouchla do Roba!! Na stmívání sem se už koukala i na kompu a budu to mít na DVDčku..já se zbláznim..teď kolem sebe potřebuju hlavně lidi který se se mnou budou bavim o tomhle filmu..pře to je upe nejlepší film na světě já bych se na to koukala od rána do večera.....blbej James..Je to prostě úžasný!!

Jop a mimochodem jestli to někoho zajímá tak mam novej účes a sem ostříhaná a obarvená..takže jestli mě uvidíte a nebude se vám to líbit tak mi stejně musíte říct že mi to sluší jo?!?! papapapapa
kikča

14. 02.

4. února 2009 v 9:38 | kikča |  My life
Tákže..za pár dní bude Valentý...ne že bych ten svátek nák zbožňovala..letos, ale jo jedeme v ten den totiž ze třídou na hory..jj do bude vzrůšo!
Teď sme měli děják a psali sme test a myslim že sem byla docela slušně našprtaná tak bych mohla mít jedničku nebo dvojku...
Jo teď budeme míti ajinu a píšem test a já tu neumim a je to těžký a já to neumim, ale je divný že mi to ani nák nevadí..pstě mi ajina nikdy nešla a myslim že ani nepujde tak co to zkoušet když vim že stejně ne..
Po ajině máme matiku a...kupodivu...píšem test..dneska je DEN TESTŮ, ale na matiku máme supla, pani občankářku...taky v pohodě..myslim, že to bude tak maximálně na trojku..mno nic tak sem sem zase jednou napsala a vy se taky někdy ozvěte tak čus.............
kikča