Květen 2009

písnička měsíce června

31. května 2009 v 19:04 | kikča vás miluje!!
Rozhodla jsem se, že písničku měsíce budu volit já a budete ji tady pořád mít!
podle mě je tahle písnička krásná, rozbrečela jsem se u ní, jen tak bez důvodu..je úžasná...tak si jí vychutnejte:

to byl vodvaz!!

30. května 2009 v 17:06 | kikča vás miluje!! |  My life
týý jo, ve čtvrtek mi přišel takovej ten hromadnej mail a bylo tam něco jako, dej pusu každýmu koho máš ráda, tak sem chodila po třídě a všem sem dávala pusu...
a teď ten vodvaz..
to měla sylva referát na nějaký kraviny a my s majčou sme jí děsně neposlouchaly a pak poslala nějaký vytisknutý "paláce" a fandík prej: dyť to je babrák!!a my s majčou sme zas hýkaly smíchy, ale neodbočovat..když k nám přišel ten obrázek, (nechala ho totiž kolovat) tak sme vzaly propisky a do těch oken a všudemožně sme namalovaly panáčky...to byla prča!!
ale zdá se mi, že na to ani nepřišli...no jo, kdo by si ty obrázky prohlížel..
to sem zas něco vyfotila:

tohle si nekupujte...

30. května 2009 v 11:20 | kikča pattinson
koukněte sem všichni...

obrázek měsíce června

29. května 2009 v 10:15 | kikča
tak jak sem slibovala...možná to v tý anketě bude v jinym pořadí. jo a zaměření je pro tento měsíc Harry Potter..so what?

podložil jsem si koule, aby se nerozbíhaly...

28. května 2009 v 15:52 | kikča |  Hlášky
mno takže sem si četla (mimochodem sem už dočetla HP 6) georgie nicolsonnovou a oni měli fyziku(budu to muset opsat, protože to nemůžu najít, abych to zkopčila)...


to byla pařba :D

24. května 2009 v 9:47 | kikča |  My life
včera měl Králík svátek, tak sme mu s majdou a anetou natrhaly kitičku(měl fakt radost)!!
byli sme se zase koupat na koupáku, nebylo to zas tak studený, jen ráno, to sem tam nevlezla!!
a koukali sme se na Bazén, na ten horor a je to pěkně trapný, vůbec sem se nebála..byli u nás :peťan, králík, pavel, majda, aneta a já..a pak přišel Lukáš...pak kluci odešli a my, že si pustíme Noc s nabroušenou břitvou a viděli sme takový to jak tam je: přshrát film, výběr kapitol a tak a tam byly ukázky a už sme to vypínali, to bylo hrozný...tak sme si pustily BABY STUDIO S DÁDOU (patrasovou) OMG to byla blbost...
pak sme šli na diskotéku, ale jen já, majda a aneta a trsali sme tam na parketu a pak za náma přijeli králík a pavel, tak sme tancovali a všechno, ale hráli teda příšerně!!
pak sme šli ven a šli sme stezku odvahy, ale já se bála, tak sme šli všichni, to už byli pavel a majda doma, ale zas tam byl peťan a MOJE SÉGRA, tak sme šli všichni, ale já se bála, tak sme šli za ruce a došli sme k lesu a já to otočila a šla zas zpátky..a pak sme chvíli blbli a šli domu asi v půl dvanáctý...
tak sem to schrnula!!

buzeranti to sou!!

21. května 2009 v 17:45 | kikča |  Hlášky
dneska sme o přestávce šli do fyzikárny a já sem si prohlížela časák a tam byl kluk a byl děsně teple oblečenej...a zrovna šel kolem fyzikář(Kolář) a
já: pane učiteli, takhle se nikdy neoblíkejte, on vypadá jak gay!
Kolář: Kristýno, takhle se to neříká!
já: tak homosexuá, no!
Kolář: ale houby, buzeranti to sou!!
a já měla děsnej výtlem!!
No jo, náš fyzikář, ten je celej vtipnej!!
já už jdu, mějte se!
PS: Můj kámoš s facebooku pujde na konkurz do československý superstár, takže mu budem fandit a posílat hlasy

tajná strategie...

20. května 2009 v 15:29 | kikčová |  My life
no, my sme dneska hrály přehazku a v družstvu jsme měly Julii(OMG!!!) a ona vždycky chtěla dát smeč a vždycky se dotkla sítě a nebo to šlo do autu..no prostě škoda slov.
A tak sme si řekly, že už jí k tomu míči prostě nepustíme...ona skákala jak blbá a křičela holky, tady sem hoďte mi to a my jí to stejně nehodily a byla to děsná sranda!!!
Jop a dneska sme se fotili...super mam asi 6 fotek a na všech se určitě tvářim jak debil..
poslední dobou nemam vůbec co psát, tak aspoň něco ze sebe dostanu...
ale zatim to stačí!!

EP

18. května 2009 v 15:45 | kikčová |  My life
ok, takže už nemam zákaz, já říkala, že to nebude trvat moc dlouho!!
prej
majča dneska o těláku: Jako spousta mladejch lidí chce bejt učitelem a kvůli takový starý bábě jako je maciková nemůže!!
já:To si jí řekla?!?
majča:Ne, ale myslim si to!!

to byla zrada..já sem v pátek psala majči (asi)24letýmu bráchovi smsku, protože měl narozky. a on přišel domu a ptal se majči, proč mu JÁ píšu smsku a ona řekla, že ho tajně miluju a já ještě jako debil sem (teda jako ještě před tim, než mi to majča řekla) mu mávala když jel v autě a ještě sem si u nich doma byla pujčit nějakej horor, ale naštěstí nebyl doma...no nezabili byste jí???

dneska sme malovaly na trička..to moje má sice velikost M, ale je velký jak na slona...ááá skuste si představit slona v tričku...
já sem tam nakrestlila kitičku a napsala KaM to je jako KIKČA a MAJČA, a pak sem tam napsala KIKČA JE BŮH!!!já ho pak vyfotim a dam ho sem!!
tak se mějte!!!

PS:Prej při příroďáku sme psali test a prej
Kolář(to je suplující učitel):Fanouši neopisuj!!
Fandík: No já sem to nechtěl opisovat, ale on mi to dal opsat...!!

to byl výtlem, ale teď už se fakt mějte!!

hororovej závislák?!?

17. května 2009 v 11:10 | kikčová |  My life
Tak jo, co si budem nalhávat, sem tu tajně, nesmim sem, protože sem křičela na babičku(jako by už nebyla zvyklá), vždycky když sem přijede tak se pohádáme!!
Já, která se dřív ze všeho nejvíc bála hororů, kam se to podělo?!?
Předevčírem sme se koukali na Nenávist-to byla fakt blbost, a včera ráno sme se koukali na Pád do tmy a odpoledne na Neviditelné zlo...fakt hustý...
Včera sme já a aneta spaly u babičky a byla to děsná pařba. v podstatě sme se koukaly na Účastníky zájezdu a pak sme si povídaly a pak sme šly spát, a já už musim..co kdyby přišel táta!!!mějte se

mam zákaz

16. května 2009 v 15:15 | kikčová |  My life
mam zákaz na kompa, takž chvilinku nebudou žádný články...

video-km už je v plném proudu

15. května 2009 v 16:25 | kikčová |  My life
jen jsem se tu chtěla zastavit a říct, že www.video-km.blog.cz už je v plném proudu, teda jsou tam čtyři videa z nichž tři neznáte!!

video-km

14. května 2009 v 16:07 | kikčová |  My life
Založily sme si s majčou blog, kam dáváme, naše společná videa a nejsou tam žádný články jen ty videa, ale ještě sme tam nic nedaly!! www.video-km.blog.cz a dala sem na youtube moje první video, ale nebudete se mi smát, to nebylo plánovaný, to sme se s majčou nudily, tak sme se točily, s tim, že to nikdo neuvidí!!

mno a majča dneska potkala kubču!!!!
když kubča seděla v buse tak jí majča viděla!!!a já zase nic, to je tak vždycky, majča vidí veverku, já ne!majča vidí kubču, já ne, kdo to bude příště?Robert Pattinson?!?
mno nic tim to moje velké "rozepisovaní" končí!!
mějte se


PS:Dostala sem kuli, ze zemáku, ze zkoušení!
PS2:tohle mi vyšlo když sem předchozí větu psala poslepu: sen nkulki, ze zenájz,m ue zjizdrná?

Sexy Rexy

10. května 2009 v 22:05 | kikčová |  My life
tak sem si říkala, že už sem sem dlouhou dobu nic nedala, sice nevim co, ale já něco vymyslim...
v sobotu sme byly s majdou, mou ségrou a majdy mamkou na Hluboké, protože tam byla přehlídka psů, spíš přehlídka ZLATÝCH RETRÍVRŮ(ale nevim jestli se ten název píše takhle, takhle to fakt vypadá divně). Bylo to moc hezký, všude spousta pejsků, který nekousali a mohly sme si je hladit a fotit si je jak chtěli a byly tam i takový lolinkovský štěňátka a byly uplně senzační!
Ke konci mě to už moc nebavilo, bylo horko a bolely mě nohy, a šíleně mě od toho slunce pálili záda, tak sme tam nebyly ani do konce, jen vim, že jeden pejsek kterej vyhrál nějakou kategorii se jmenoval Sexy Rexy a byl hrozně hezkej!!
Pak sme jely do ČB nakupovat. Já sem si koupila děsně husťácký naušnice a s majdou sme si koupily stejný řetízky. Majda si koupila jedny kraťasy a jedny tříčtvrťáky(asi milionkrát si něco zkoušela-tohle miluju-velký nákupy!).
Šly sme do hračkárny a tam byl dětský koutek s klouzačkou, tak sme tam šly a užívaly sme si jako malý! Pak sme objevili cedulku: vstup pouze do šesti let!!
Tak sme utekly!
Doma sem zjistila, že mám spálený záda a bolí to jak čert!
tak půjdu, protože už nevim co mam psát!



to sem nejde nedat

8. května 2009 v 10:02 | kikčová
tuhle stránku sem objevila..jako, že se tam něco dovim, tak sem tam klikla a ....tam se toho dočtete, koukněte se sami:

a dvaktát merde!!

7. května 2009 v 18:42 | kikčová |  My life
to sou zase dny..bože, bože!!
sice sem včera přesně v 22:01 dočetla ZATMĚNÍ a brečela sem u toho víc než u všech dílů harryho pottera dohromady..a dneska sem byla u majči, protože je už od pondělka nemocná a musí tvrdnout doma, chudáček moje malinká..a to byly dneska výtlemy, největší za celej tejden, ale když sem od ní přijela na kole domu, tak sem se dozvěděla, že můj bratranec Stáník(sice je mu asi 17, ale Stáník mu říkam pořád)boural na motorce, zatim nevim jak na tom je..čekám na nějaké zprávy, ale je živej a to je nejdůležitější!!!!
-zejtra máme se skautem nějakej piknik či co, tak sem dostala za úkol vyrobit tousty asi pro 20 lidí, tak sem se do toho nadšeně dala. Dneska, když sme měli pauzu na oběd, tak sem šla do flopu a koupila sem si dvě ty obrovitánský veky..tak jako du, že jo, a dam si je do skříňky. A hola co se nestane, zapomenu je tam..tak nevim co mam dělat, asi požádam mamku, aby upekla nějakou buchtu, ale má noční tak nevim!!
Jinak zítra du k anetce a konečně uděláme ten referát na USA na AJ. a pak se budem ještě s kikinou a majčou koukat na FANTOM OF THE OPERA (fantom opery), to bude mucho vzrucho!!
Dneska sem celej den mimo matiky seděla s králíkem (to jest můj nejlepší klučičí přítel), a byla sranda, ale bez majči neni nikdy taková sranda jako by byla kdyby tam byla!
a domluvily sme se s kikinou, že si z prázdnin něco přivezeme, teda spíš, já jí přivezu Chorvatský chipsy a ona mě Italský...Ach bože, miluju Itálii a krásně opálený Itali!!
Bože to je sen...
jdu snít...mějte se


hlášky z harryho pottera 1.-4.díl : )

3. května 2009 v 18:42 | kikčová |  Hlášky
pro začátek anketa:
jak se ti líbí tento blog?
a teď konečně ty hlášky:

minuta ticha

2. května 2009 v 10:32 | kikčová |  My life
počítejme minutu, ale jen v duchu..1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60..děkuju..náš křeček totiž včera umřel
jmenoval se Žulda a tak prosím k tomuto článku nedávat žádné vtipné komentáře...
na rozloučenou mu řeknu: Ať se ti na onom světě daří lépe než na tomto světě, nehádej se s ostatními zesnulými křečky a navštiv nás někdy, alespoň jako duch...
děkuji, že ste si ten článek přečetli, na světě totiž nejsou jen veselé zprávy..
mějte se líp než Žulda

PS: To je on:

čarodky...

1. května 2009 v 20:44 | kikčová |  My life
mno ve škole byli čarodky docecla dobrý...sme měli za úkol vymyslet pokřik za naší třídu a fandík vymyslel:hou, hou, hou, čarodějnice jdou, naší školou. My se jich však nebojíme klobouky jim zapálíme..mno a tak jsme to odříkali a pak sme měli za úkol vyrobit chetrč pro čardějnici..toto vzniklo:
ale já se na tom nepodílela..já a pár lidí jsme chodili potřídách a koukali se na první stupeň jak plní nějaký úkoly..pak sem já a namalovanej peťan..
šli za kubou a já sem ho vystřídala když děti měly poznávat, které houby jsou jedovaté..
mno a tak sme tam tekhle trapčili..ve třídě nás bylo 12..
odpoledne jsem jela k majče a spala u ní..byla bouřka..tak sme si jako obvykle prohlížely starý časopisy...a pak někdy šly spát..ráno sme se jeli kouknout na štěňátka a teď sme já, míša t., pavel, peťan a aneta a hráli sme bembinton..FAKT SRANDA..a co 1. máj...dostala jsem pusu: od táty a po telefonu od fandíka...
a jak ste na tom vy??