Červen 2009

R. I. P. Michael Jackson

28. června 2009 v 11:24 | kikča |  My life
Vim, že sem říkala, že už asi nenapíšu, ale já to nemůžu držet, musim to někam napsat, někomu říct...tohle jsem napsala na forum:

R.I.P. Michael Jackson

Chorvatsko

27. června 2009 v 13:39 | kikča |  My life
Takže, zejtra frčim, do Chorvatska a vrátim se někdy za tejden(nevim přesně kdy, to víte mynule sme měli naplánovaný kdy se vrátíme, ale robilo se nám auto a byli sme tam o dva dny dýl!)
Dam sem potom nějaký fotky a určitě si to užiju..přežijte to tady bezemě a záviďte mi, že musíte bejt doma, protože já se jedu opalovat!!
už musim jít, nemam moc času..mějte se krásně
kikča

MJ a PP

26. června 2009 v 10:23 | kikča |  My life
MJ
Je to hrozný, dneska sem zapla ráno Evropu 2 a první věta kterou jsem slyšela byla: "Michael Jackson včera věčer zemřel" V tu chvíli jsem se celá oklepala a (to nekecam) vletěly mi do očí slzy!
Totálně mě to dostalo a cítila sem se pod psa, stejně už to pro něj nebyl život, spíš takový přežívání!Michael měl infarkt prý z celoživotního stresu, je to hrůza, takovej úžasnej zpěvák, řeknu vám kdybych měla šanci, tak bych určitě na jeho pohřeb šla!

PP(to jest Petra Přibylová)
Druhá hrozná věc, naše učitelka na matiku - stěhuje se do Olomouce, myslim si, že jí ještě někdy určitě uvidim, ale co bude dál?!?tak perfektně mě nikdo jinej matiku nenaučí, když s náma byla na horách, tak si s náma povídala uplně o všem, o čemkoliv. S holkama jsme jí koupily velikánskýho, plyšovýho slona a donesly jsme jí ho, já jsem jí přednesla dojákovou řeč, ty jo, ta brečela, to jsem ještě nikdy neviděla někoho takhle brečet!

Další věc, dneska bylo vysvědčení, nák je mi to fuk, protože mě vzaly ty dvě věci předtim..
takhle to vypadalo: (samozřejmě je to napsané slovy, ale na to já jsem moc líná)

předmět 1.pololetí 2.pololetí

chování 1 1
informatika 1 1
ČJ 2 2
AJ 2 2
dějepis 1 1
zeměpis 1 1
matematika 2 2
přírodopis 2 2
fyzika 2 1!
HV 1 1
Vv 1 1
Tv 1 1
Vkz 1 1
Esv 1 1
občanka 2 1!
CSP 1 1
NJ 1 1


omlouvam se za to, jak je to křivý, ale to se mi taky nechce upravovat a foťák nemam u sebe abych to vyfotilla!!

tak špatným dnům zdar!!

bůh učitelů

23. června 2009 v 13:24 | kikča |  My life
tady na tom odkazu hlasujte pro knihu vašeho srdce, počítam, že si myslíte, že jsem hlasovala pro Stmívání, možná vás zklamu, ale zároveň vyvedu z omylu..hlasovala sem pro HP (to jest Harry Potter) ten nikdy nezklame! Abych pravdu řekla, stmívko sem ani nečetla, jen novej měsíc a zatmívko, ale Harry, ten je pstě best!
V pátek sme měli ředitelský volno..okay bejby..a zejta prej: "když nebude pršet, tak se připravte, že pujdem ven!" - já: "a když nepujdem do školy, musíme mít omluvenku, když už stejně ŽK nejsou v provozu?" a ona: "Ne!"
JOHOHOHO a dvakrát navrch, zejtra nejdu do školy- důvod-NEMUSIM!! A když mi taťka řekne, že musim, tak stejně nepujdu, když nemusim mít omluvenku!!
Ve škole je to děsná nuda, jen se koukáme na telku a rozdávali sme si učebnice-prostě maření života ničim důležitym!!
můj oběd(velmi výživný):jogurt a ledový kafe!!
to je, ale hezky barevný, možná to nebudete moct přečíst, ale to je blbí, já totiž vim co tam je..
jop a přemejšlela sem o změně dessu, ale nák nevim jakej!!
vymyslela sem novej sport: KIKČING popřípadě MAJČING (podle toho, co křičíte za jméno, prostě jdete a kričíte KIKČA or MAJČA!!
vohoho, víte co budu dělat za tejden?? nevíte!!ale já to vim-BUDU V CHORVATSKU a mam vymyšlenej plán na celej tejden, co tam budu a to jest-celé úterý věnuju opalováním svého krásného, drahoceného těla!!
už půjdu miláčkové moji, sem totiž v Chorvatské náladě!

obrázek na červenec

20. června 2009 v 16:23 | kikča
tak si zvolte obrázek na červenec:

OK

18. června 2009 v 13:10 | kikča |  My life
mno, takže se omlouvám, že stále nic nepíšu, ale moc se mi nechce!!
v sobotu sem spala ještě s anetou u majdy na hájovně a byla top děsná psina, bylo to ktý příležitosti, že majda měla asi v květnu narozky a teď je slavila!
a teď máme kompy a před chvilkou sme se koukali na SAW pětku, ale bylo to v pohodě..
k obědu byly palačinky, málem sem to vyhodila, fakt hnus!!
jop a přečetla sem knížku PROČ? 13KRÁT PROTO!! a bylo to děsně brutální-prostě, jedna holka spáchala sebevraždu a ještě předtim, nahrála na kazety důvody a pak to posílala různim lidem a je to děsně hustý!!
dneska sme měli poslední hodinu matiky, tzn. poslední hodinu s Příbou, to je hrozný, já jí měla fakt ráda, ale ona se stěhuje do Olomouce, takže jestli tam někdo bydlíte, tak mi řekněte a já za váma přijedu!
jo, kdyžtak se omlouvam, za pravopis(jestli tu teda sou chyby), píšu na (debilní) školní klávesnici a nechce se mi to mazat!
nebaví mě to tady ( na těch kompech), nic neděláme a já nevim co mam dělat!
tak jen sedim a píšu článka a už vás to asi nudí, co?
tak už zas potáhnu, mějte se!!

prodlouženej víkend!!

12. června 2009 v 16:45 | kikča |  My life
yo ho ho!!
včera sme byli na školním vejletě v Praze v zoo..
mno ze začátku bylo celkem fešně, ale pak když sme zrovna já, kikina a mača měly namířeno k žírafám, tak se ztrhlnul takovej déšť, že ste to v životě neviděli..
mno, tak sme byly celý mokrý..!
a v jednom pavilonu byla nějaká školka a oni na sebe řvali: do těch dveří nesmíme, do těch dveří nesmíme! tak sem jim řekla: "doprdele tak tam nelezte a držte už huby!!" to bylo potom božský ticho..
a ve vlaku sme hráli takovou hru "na farmáře" a furt sme se o tom bavili a honza vůbec neměl tucha oč de, tak se zeptal: co je to farmář??" a majča: " to je taovej pác co má farmu!" a já s kikinou sme hýkaly smíchy..
když sme byli v metru tak sme já a majča začaly křčet :REVIZOR, REVIZOR!!
a ty lidi začali zdrhat...taky děsná psina!!
a jeli sme na václavák si dát rozchod a na mě tam mluvil nějakej bezdomovec a já na něj začala mluvit anglicky a řekla sem: " I don't speak Czech!" a on řek, že mluví polsky, protože mu holky řekli, že nemluvim česky..a zas začal něco povídat a já se málem umlítila smíchy..
a pak, že teda pojedem domu..tak sme jeli asi dvě hodiny vlakem a vystrkovali sme hlavy a ruce z oken a trhali sme listy(jo, občas to dost bolelo), a nějakej chlap nás seřval ať nevystrkujeme hlavu z okna, že nám jí to urazí a, že zmešká zchůzku..no ty vole, ono ho ani nezajímá, že bysme byli bez hlavy, hlavně, že by nezmeškal zchůzku!!
jop a byly sme s holkama v luxoru a prohlížely sme si knížky a byly sme v šude po různých obchodech..a hrály sme si na snobky a mluvily sme děsně snobsky a ničeho sme se nedotýkaly, protože to bylo nechutný!!
a po dvou hodinách ve vlaku nám řekli, že spad na koleje strom a, že budeme ve Veselí čekat do půl jedenáctý na vlak do Třeboně, tak sme nadšeně čekali s ostatníma lidma..(no, mohli tam pro nás přijet rodiče, ale my sme nechtěli) čekali sme tam ještě s nějakou pražskou třídou, která jela do třeboně kempovat a pak v deset přijel místo vlaku autobus, tak sme jeli, a on nás pak rozvážel všude po třeboni, a když ty lidi z prahy vystoupili, tak tam někdo zapomněl mobil a my sme mu ho pan vezli..a učitelka maciková řekla, že když sme tam museli čekat takhle dlouho, že zejtra nemusíme do školy, jestli nechcem tak nás ve škole dneska byl jen dva (ty lidi který nebyli na výletě do školy museli)..sakra, to je nákej dlouhej článek už pujdu, pa!

prostě titulek..

8. června 2009 v 16:36 | kikča |  My life
nevim jakej název, protože ani pořádně nevim o čem mam psát..
dneska nám matikářka rozdala opravený čtvrtletky a řekla nám co budem míti na výzo a.......dvojku ANO...gratulujte mi!! a z přírodopisu též..mohla sem mít jedničku, ale pokazila sem test..jedna dvojka navíc, komu to vadí?!?
jop v sobotu byla Majda s Brituškou na agilitách (čico) a byla dvakrát druhá...gratulujte!
a dořetla sem podruhý Gorgii..je to skvělý, úžasný, báječný..a je to i zfilmovaný, ale to neni vono-zde..koukněte na to anejhezčí je Komik Dave..
a du číst Harryho a relikvii smrti(du číst i tu první polovinu ikdyž to je nuda!!)..
už budu muset končiti..
PS: Market (moje sestřenka) mi vypálí Stmívko!!!kuju, kuju, kuju moc!!

sportovní den vs. pohřeb

3. června 2009 v 14:34 | kikča |  My life
mno, takže byl dneska ve škole sportovní den, ale já sem byla na pohřbu, protože mi ve čtvrtek umřela prababička...
üž plánuju můj pohřeb..tohle bylo jen samý povídání a nic, to až já umřu, tak nikdo nebude brečet, to bude sranda..bude mejdan a já tam budu spálená v urně(no, nevim, jestli v urně..), prodtě tam někde budu jako popel a všichni budete děsně pařit a flirtovat a pak někdy mě rozprášíte někam, ale ještě nevim kam!!
ptala sem se všech jakej byl sportovní den a všichni až na majču mi řekli, že to nic moc nebylo, jen majča mi psala, že to je skvělý, tak nevim...ale prej to byla nuda!!
včera byla akademie...OMG, to byl trapas(aspoň pro naší třídu)..moc se mi nelíbil první stupeň, to je každej rok to samý, zazpívat písničku, odříkat básničku..no prostě nuda..
a druhej stupeň, ten byl skvělej, teda až na naší třídu, to byl děsnej trapas..naštěstí sme tam já , kikina, pavel, majča a jirka nehráli, ale styděli sme se dost!
kikina se na to ani nedívala(já sem měla co dělat abych se neotočila).
Měli sme pořad "Škaredá jsi krásná" a uváděl to michal..byli tam normální lidi(aneta, maruška a fanouš) a z nich udělali oškklivý lidi a bylo to hrozný..no, škoda slov, musim jít pa