Srpen 2009

Peter Wentz - slaďoušek!!

31. srpna 2009 v 15:31 | kikča |  My life


Peter (Pete )Wentz, je tak hrozně sladkej, já ho žeru. Zpívá v kapele The Fall Out Boy, moc je sice neznam, jen pár písniček, ale kdyby tam nebyl Pete, tak ani toli známý nejsou. Nesnášim Ashlee Simpson, protože on jí miluje a má s ní dítě, jako kdybych byl kluk, tak by se mi Ash asi líbíla, takže chápu, že se líbí i Petemu, ale Peteho chci já. Vim, že spousta lidí nemá rádo emo kluky, JÁ JO!! Pete je skvělej, sladkej, sexy a je ASHLEYIN a ne Kikčiin, nu což, Kikčová bydlí moc daleho a není single, ale kdyby byla a kdyby bydlela v Americe, tak sázim cokoliv, že bysme spolu chodili!! Já nechápu, jak se někomu může nelíbit, vždyť je to bůh, sexuální bůh. Já bych popsala všechno jen tim, jak je sexy a krásnej a roztomilej a zpěvákovskej a úžasnej a já už nevim, vlastně vim, ale už mě bolí prstíky a už prej musim z kompa, ale nejdu hehe, prostě to nejde, jak je skvělej..tady na tý druhý fotce vypadá, tak nevinně, tak peteovsky, jako, že se schovává před paparazzi a před hnusným světem venku, no celej pete.


A ještě vám ukážu sexy chlapa:

paní Mikeš

31. srpna 2009 v 10:49 | kikča |  My life
Máme paní Mikeš, prostě máme koťátko, je to ONA a jmenuje se Mikeš, zatoulala se k nám a my sme si ji nechali a má kýlu, takže musí k doktorovi, je krásná a už mě poškrábala na puse:
LoL furt mi skákala na foťák, ale je skvělá!!
PS: Nesnášim zejtřek!!

21. 12. 2012 - World end?!

28. srpna 2009 v 15:11 | kikča
World end čili Konec světa, tenhle článek nebude zkopčenej, zkopčený články soou nuda, tak vám sdělim muj názor..
Jestli se bojim? JO, bojim se, jak...ehm..no...svině!
jestli KONEC SVĚTA?
nebo KONEC SVĚTA!
toť otázka, já doufám, že KONEC SVĚTA?, protože jestli KONEC SVĚTA, tak, nevim, co tak, protože s tim stejně nic neudělam
má bouchnout jádro, či co.
Četla sem o tom pár článků na netu. Jestli si chcete ty poslední roky užít vemte si velkou půjčku a utrácejte za co chcete, pak umřete a nebudete muset splácet, ovšem, jestli se Mayové mílí(jako ještě nikdy) a konec světa nebude, tak se pak z toho můžete zcvoknout a ještě k tomu budete mít dluhy!
Další možnost je, že budete žít jakože nic a pak prostě umřete..Nemyslim si, že to bude trvat dlouho, prostě do bouchne a během pár sekund sou všichni mrtví.
Anebo moje varianta, já to všechno nechci vidět, tak se ten den zabiju, ještě před zkázou, ale budu to mít blbí, když se nic nestane, čili počkam až si budu jistá, že světu odzvonilo.
Kdo říká, že na to nevěří a že se nebojí, tak kecá, třeba moje máma říká: "takovejch konců už mělo bejt!" jo, má pravdu, alenikdy nic takovýho nepředpověděli Mayové, mayové se zkrátka a dobře nikdy nepletly, všechno, co předpověděli se splnilo...tak co si o tom myslíte?

chalupečka

23. srpna 2009 v 10:23 | kikčová |  My life
No, takže byla sem na chalupě, nejdřív nic moc, ale asi tak dva dny před našim odjezdem se tam vylíhnul jeden kluk, no vlastně ne ani tak "jeden kluk" prostě, jeho táta je mojí babičky bratranec, ale kdyby nebyl a kdybych neměla "kluka", tak bych do něj šla!!!
hráli sme spolu ping-pong a stolní fotbal a sem fakt dobrá!!
nu což, hele rozhodla sem se, že obrázek měsíce nebude, prostě mě to neba, buď ho zvolim někdy já a nebo prostě nebude, pro příští měsíc bude písnička Paparazzi od Lady Gaga sem z ní upe na větvy s tý písničky samozřejmě, nemam moc pana časa, teda mam, ale nechce se mi, takže se nebudu vykecávat a pálim na nákou jinou stránku než na blog.cz mějte se!!
PS: Je to děs už jen jeden tejden!!
PS2:
OMG, to je ta nejúžasnější fotka, jakou kdy mohli vyfotit!! Ty vymakaný ruce, ten kontras, ty sexy těla a tváře, nelze se vynadívat!!

hele, kolo a jede samo!!

12. srpna 2009 v 11:26 | kikča |  My life
Takže sme přijeli z Moravy, z jedné malé, velké vesničky zvané Cvrčovice, jezdíme tam stanovat už asi šest let!

neni čásek

5. srpna 2009 v 12:19 | kikča |  My life
takže budu upřímná