Listopad 2009

kikčina náprava

25. listopadu 2009 v 18:15 | kikča |  My life
rozhodla sem se všechno napravit, a začnu tim, že napíšu dalšího článka...

velice a hořce lituji !!

24. listopadu 2009 v 15:18 | kikča |  My life
velice a hořce lituje toho, že na tenhle blog hluboce kašlu, nedělam to schválně, ale prostě moc nák nemam čas a nechce se mi.. Omlouvám se!!

...Ehm, začneme...Superstar, jo, myslim si že vyhraje Chodůr a taky mu fandim. Po tom kole, jak tam byl Šmajda bez trička po "majklovkým" kole již fandím i jemu... a do včerejška sem fandila i Denisovi Lachů, ale jaksi již ne-e!

...Čtvrtletky, již máme za sebou... z matiky mam (odhazuji veškerou skromnost) jedničku, z češtiny taky a z ajiny taky, pak přichází němčina, z tý mam dvojku...ale sem celkem šprt..

...Majča mi dala k Vánocům gossip girl "lhala bych ti", johoho, jsem vlastníkem jedné z edice.. a Michal mi dá "ty víš, že mě miluješ" ne, že by mi tim chtěl něco říct, teda aspoň myslim : ).

...koukala sem se na starý rodinný videa, jak sem byla ještě malá, jak sme byli v Itálii atd. a uvědomila sem si jednu věc, tohle už nikdy nezažiju, nikdy už nikam nepojedu se svejma obouma rodičema, já vim, že sem možná někdy někomu řekla, že mi nevadí, že se naši rozvedli, ale vadí mi to hrozně moc !

...byla jsem na This Is It...nemam slov, řeknu jen : "We love you, Michael !!" to bylo skvělý, já jsem nemohla zastavit slzy, kdyby majča hned potom neztratila peněženku, tak brečim ještě teď..

... New Moon je za dvěřmama, ano, ano my se na to s majčou chystáme, již velmi dlouho..

... a majča byla na 2012 a prej je to kravina..

...reklama na Zlatýho Slavíka, jak je tam ten Karel Gott, to je ta nejlepší reklama století, to je něco tak neuvěřitelně vtipnýho, že to ani neni možný..

...Byla sem na prohlídce třeboňský obhodky, ano tý obchodky, jak tam chodá verča poláků (veverka1991)..

já jíž pádím, ale zas možná....někdy...