Únor 2010

Co si budem nalhávat...

27. února 2010 v 14:46 | kikča |  My life
Co si budem nalhávat. Už na blog uplně (s prominutím ) seru. Kdyby nebyl Facebook a lidi, který mam ráda na skypu, tak už ten komp ani nezapínam. Velmi mě to nebaví sem psát. Všechno píšu na fabe. Obdivuju lidi, co nadšeně píšou každej den novej článek, dřív jsem byla na blogu závislá, teď to nechápu.. C o z toho mam, stejně všechny (teda tu větší polovinu ) SB lidí mam na FB v přátelích, takže můžem pokecat tam.. Tohle už je fakt nuda, už ani nevim, co sem mam napsat a to je toho tolik, co jsem zažila.. Jdu si skypeovat s... já sama nevim.. mějte se a Facebookujte!!

Ovečkin & Malkin - silná dvojka

21. února 2010 v 23:03 | kikča |  My life
Ehm.. hlásím se vám z terénu (tj. pohodlí mého gauče ). Ani mi neříkejte, že se nekoukáte na hokej a jestli už jste to ( radši ) vypnuli, tak mam čerstvé info.
Prohráváme 3:1, ve druhý třetině jsme dali druhýho gola, ale ten debil ho neuznal, já i Pavel jsme to viděli, sdělujeme si totiž své pocity o přestávkách.
No nevim, jestli prohrajem, tak sme sráči..
Teda jako já nám věřim, páč už mi nic jinýho nezbejvá, jestli se nedostanem do finále, tak sem chudší o šest set korun českých.. Vsadila jsem se s mamky přítelem o pěéťo (čti pjéťo :D ) a s Tomášem, jak sem vám o něm říkala v minulym článku o stovku.. Už to nebudu dál rozvádět, leč se jinak nemohu soustředit.. Páčko.

Mám se lípe...

20. února 2010 v 23:23 | kikča |  My life
Teď si volam s jednim klukem na skypu a je super..
Povídáme si snad uplně o všem..
Je to muj novej kámoš a jmenuje se Tomáš.
Už nejsem pesimistická Kikča, už jsem zase optimista :D..
Potřebovala jsem jen pořádně pokecat, to už se mi splnilo, takže jsem zas happy.
Poslední dobou nemam náladu na dlouhý články..
Přemejšlim, že sem vás ještě neinformovala o vysvědčení. Měla jsem pět dvojek, to si myslim, že je super, vyznamenání.. Johoho!
Už psát nebudu, chce se mi spát..
Mějte se, miluju Vás, Kikča.

Tak nějak žiju...

17. února 2010 v 21:14 | kikča |  My life
Nejsem si tim uplně jistá, ale myslim, že název tohodle článku okopčila od nějakého SB, tak se omlouvam...
Všecho je na hovno, na nic nemam čas i když nic pořádnýho nedělam, s Majčou to nějak habruje, prostě je to v prdeli..
Já nevim, co se to se mnou děje, jsem nějaká divná, pesimističtější, furt brečim.
Určitě se tady nechci litovat, jdu si v klidu a pohodě brečet do peřin..
Mějte se líp než já.

Omlouvántikozní článek...

8. února 2010 v 11:33 | kikča |  My life
Ehm... Já se strašně omlouvam, ale furt na Vás nemam čas. No pokusim se shrnout můj nynější život do několika příštích řádků.. Jsem nemocná!! Prej "takový horní patro jako máš ty jsem ještě neviděla.." Super, chodila jsem od doktorky k rentgenu a od rentgenu k doktorce a strávila jsem tak dvě hodiny.. Nakoupila jsem si časáky a hromadu ultra jemných kapesníků, napujčovala jsme si tuny knížek a jsem happy. Lidi ze třídy jeli na hory, a mě se už stejská. Přijedou až v neděli, co budu dělat? Taky nevim, ale vim, co budu dělat za chvíli: spát!! Johoho. Omlouvám se za všechno, no dobře, ne za všechno, ale za něco. Jsme v Třeboni v knihárně a v půl druhý jdu s klukama na oběd, tak zabíjim čas. Měla jsem hlad, ale už ho nemam. Dneska jsem ještě nic nejedla. Napujčovala jsem si všechny díly Pána Prstenů, náký knížky od Michaela Hoeye a od Larryho Doylea a ještě přečtu celýho Harryho, to mam tak do konce tejdne... No, je půl dvanáctý, ve třičtvrtě mam sraz s mámou, dam jí všechny ty knížky aby mi je vzala domu a pak pujdu na ten oběd.. Zas někdy zkusim něco napsat, tak se mějte láskovně. xxx kikča