Červen 2011

Total nudex

22. června 2011 v 21:31 | Kikča |  My life
Ve škole je to největší nuda na světě.. Už nic neděláme, jen koukáme na filmy.. Bych se unudila, fakt už.. Že nás radši nenechaj doma.. Ještě k tomu se furt s někym hádam a furt mě někdo sere.. Vlastně je to fuk :) Jsem jedinečná osoba, do které nikdo nebude jebat proti mojí vůli.. :)
Ať jdou všichni do háje.. Nenechám si kazit náladu přeci :) Jsem malé veselé kuře :)
Štve mě, když mě někdo nemá rád, ale co, oni přicházejí o mou jedinečnost..
Může to vypadat, že jsem namyšlená, ale nejsem.. Musíte brát moje články s nadsázkou, jsem přeci taky jenom člověk :)

Lajlajlaj..

14. června 2011 v 19:00 | Kikča |  My life
A jsme zase o pár dní starší, zase o pár vzpomínek bohatší a zase o něco unavenější :)
Dneska po škole jsme šli zase s pár lidma do parku.. Jen tam sebou fláknev vo lavičky a kecáme.. Už si jen užíváme ty společný chvilky :)
Posledních pár dní, než se uzavřou známky, vlastně už nás asi čeká jen čtvrtletka z matiky a pár menších testů, ale už je to přeci jedno, už jsme přijatý, tak co, jako :P
Pujdu tedy na tu cestovku do Třebáně.. Už znám jednoho nového kluka a pár starých známých.. Jej.. Už chci mít po matuře a jít na vejšku.. Jsem blbá, chtěla bych už mít všechno za sebou..

To je fuk, jsem nějak unavená, takže si jdu asi lehnout..

školní výlet

10. června 2011 v 16:23 | Kikča |  My life
Vrátili jsme se z výletu :)
Bylo to tam totálně nejvíc, extrémě supéér :D
Začínám mít moje spolužáky ráda téměř všechny.. (To brzo teda!!)
Nachodili jsme zhruba 15 kiláků a pro nás, co nejsme zvyklí to bylo téměř smrtící..
Velice jsme si to užili.. Například, když jsme šli v noci do lesa hrát nějakou hru, tak jsem se bála a utíkala jsem a zahučela jsem do nějaký stoky, která byla plná vody a jehličí.. Tak jsem se pak musela svléknout a vyždímat se.. V té stoce jsem nechala kapky do nosu a baterku.. Jediné, co jsem zachránila byl mobil, zapalovač a cigára.. :D
Kouřit jsme mohli téměř legálně.. Učitelé vždycky dělali, že nás nevidí.. Jak oni jsou skvělí :)
Byla jsem na návštěvě u kluků ve stanu a nakonec jsem tam i spala.. Pokud se to tak dá tedy napsat.. Šli jsme spát asi v pět a vstávali jsme v půl osmý..
Jsem totál vyčerpaná, takže se s vámi loučím :)

Zpívám si trapnou písničku, já si zpívám trapnou písničku..

8. června 2011 v 17:14 | Kikča |  My life
A zítra konečně jedeme na ten dlouhoočekávaný školní výlet :) Prý má být hnusný počasí a já stále pořádně nemohu mluvit :)
I tak to ale bude paráda.. Už se tam moc těším.. Doufám, že aspoň večer nebude pršet, abysme si mohli udělat oheň..
Taky se těším, až k sobě v noci tajně polezeme vzájemně do stanů..
Čekám od toho výletu hrozně moc zážitků a nevím, čeho všeho.. Ale jsem si jistá, že to zase bude uplně jinak, než si to představuji a proto se snažím na to moc nemyslet, ikdyž to nejde :)
Dneska jsem například zahájila boj na vypnutí myšlenek, stáhla jsem si On je fakt boží, to je něco, tak úžasnýho.. Já a Majča (nejlepší kámoška) to naprosto žereme..
A teď už snad konečně dočtu toho Harryho šestku..
Takže se mějte nádherně, potu dobu, co tady nebudu.. A pak samozžejmě taky :D
Budu se snažit napsat, vám - pár lidem, co se chodíte, co nejdřív, po návratu :)
PS: Z toho nadpisu si nic nedělejte, nemá co dělat s tímhle článkem :D

Jedem stanit..

7. června 2011 v 17:35 | Kistý :) |  My life
Momentáně jsem nemocná.. Po té akademii.. Jak jsem měla několik hodin denně v jakémkoliv počasí jen ty šatičky, tak jsem z toho onemocněla..
Měla jsem horečku ( už jí nemám ).. Okamžitě jsem se z ní chtěla vyléčit, tak jsem si osušku namočila do studený vody a zabalila jsem se do toho.. Do pusy jsem si nacpala nějaký rukavice, abych nekřičela a pak jsem jen trpěla.. :D
Teď už mám jen rýmu a kašel jako hovado.. Zejtra chci jít do školy.. Potřebuju tam, máma mě nechce pustit, abych se vyléčila, protože ve čtvrtek jedem na školní výlet přes noc.. Jenže já do školy chci..
Ale na výlet chci taky.. Ikdyž nevím.. Vlastně se mi tam moc nechce, už si na lidi ze základky nechci moc zvykat..
No nic, teď mě čeká životně důležitý úkol a to: Najít kapky do nosu, tak buďte zdrávi :P

A je to..

3. června 2011 v 11:25 | Kistý :) |  My life
Včera jsme měli akademii druhý večer.. Měli jsme toho víc.. Poděkovali jsme učitelkám a neříkali jsme jejich jména.. A ani jsme jim nedali kytky.. To se nesmělo.. :-/
Já jsem děkovala učitelce, která nás měla od první do třetí třídy.. A jelikož jsme byli těsně před tim pít v parku, tak to bylo docela vtipný.. Těsně před vystoupením jsem chytla třasavku a než jsem vylezla na podium, tak jsem se klepala, jako idiot..
Nakonec jsem to s mým srandovním, roztřeseným hláskem řekla docela slušně.. Když jsme zalezli za oponu, tak jsme se všichni hromadně objali.. Bylo to tak strašně plný emocí.. To jsem u naší třídy ještě nikdy nezažila.. Nechci zase psát, jak se mi po nich bude stejskat.. Už Vás ( ikdyž to nikdo nečte :D ) to určitě nebaví..
Momentálně máme němčinu a hrozně se nudíme :) Tak se mějte krásně :)

První večer AKA

1. června 2011 v 22:03 | Kistý :) |  My life
Dneska byla akademie číslo jedna ( zítra jdem hrát znovu a naposled :S )Nic jsem nezvorala a můj osobní názor se docela změnil.. Bylo to fakticky úžasný.. Takový celý dojemný a já nevím.. Mám slzy v o čích ještě teď, všechno to na mě padá a uvědomuji si, že je něčeho konec.. Konec jedné velké epizody mého života.. Je to všechno hrozný, ale takovej je život a život jde přeci dál.. Takže si teď pár dní pobrečím a pak to všechno přejde ( snad )..
Stejně je (téměř) všechny miluju :)